II Niedziela Zwykła

20.01.2019 r.

Kolekta przeznaczona jest na cele naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary.

Liturgiczne obchody tygodnia:

1. w poniedziałek, 21 stycznia – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy,
  2. w czwartek, 24 stycznia – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
  3. W piątek, 25 stycznia – święto Nawrócenia Św. Pawła, apostoła
  4. W sobotę, 26 stycznia – wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Spotkanie dla Bożych Dzieci w piątek o godz. 15.30 w salce na probostwie.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16.30.

Msza szkolna w piątek o godz. 17.00.

Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla uczniów klas VIII w piątek po Mszy szkolnej w salce na probostwie.

Dzisiaj odwiedziny duszpasterskie na ul. Jabłoni od godz. 13.00 z przerwą na Mszę św. /od nr.8 /

W poniedziałek – ul. Otrębowska od godz. 14.00 / od końca /

Kolęda dodatkowa w sobotę od godz. 14.00

W przyszłą niedzielę, o godz. 17.00, serdecznie zapraszam do naszego kościoła na koncert kolęd.

Wystąpią: zespół Nadolzianie, Małe Kaczoki, Mała Melodia, zespół Tacy Jak My oraz dzieci z kółka teatralnego.

Przed kościołem ministranci sprzedają prasę religijną. Jest Gość Niedzielny i Mały Gość dla dzieci. Zachęcam do lektury.