Kiermasz ciast – Serce dla Kazachstanu

W niedzielę 28 maja odbył się kiermasz ciast upieczonych przez nasze parafianki. Dochód ze sprzedaży został przekazany na cele misyjne pochodzącej z naszej parafii misjonarce – siostrze Ricie, która obecnie pełni posługę w Kazachstanie. Organizatorem kiermaszu był parafialny zespół charytatywny.

W imieniu zespołu charytatywnego serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dzieło misyjne. Dziękujemy tym, którzy piekli ciasta i tym, którzy je zakupili. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili datki i dzieciom, które pod opieką pani katechetki wykonały serduszka. Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Zebraliśmy w akcji 4000 zł, które zostały już przekazane siostrze Ricie. Przepraszamy wszystkich, dla których zabrakło ciast. Postaramy się powtórzyć akcję z nieco większym rozmachem.