Wspólnota modlitewna

Jesteście ważni! Naprawdę! Jest w naszej parafii grupa ludzi, którzy chcą modlić się za Was i w Waszych intencjach.

Na plakacie znajdziecie numer telefonu. Jest to numer do naszego szafarza Marcina Wojaczka, który koordynuje powstałą grupę modlitewną.
W czasie różnych życiowych zawirowań jak choroba, problemy rodzinne i w każdych innych kłopotach możecie niezwłocznie wysłać SMS, a cała grupa będzie się za was modlić. Dla osób, które nie korzystają z telefonu komórkowego, w kościele na stoliku pod dzwonnicą znajduje się koszyk, do którego można wrzucać karteczki z intencjami.

Jeśli ktoś z was chce dołączyć do naszej grupy, wziąć na swe barki odpowiedzialność i modlić się za innych – serdecznie zapraszamy! Wystarczy zgłosić się SMS-em na podany na wizytówce numer, podając przy tym swoje imię i nazwisko. Członkowie grupy będą otrzymywać SMS-em od Pana Marcina intencje do modlitwy. W podanej intencji każda osoba z grupy odmówi dziesiątkę Różańca Świętego, Koronkę do Bożego Miłosierdzia lub inną modlitwę w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Nie zmagajcie się w samotności ze swoimi problemami. Zaufajcie Pana Bogu!
Gorąco zachęcam do wysyłania SMS-ów z prośbami o modlitwę!