XXVII Niedziela Zwykła

2.10.2022 r.

Kolekta przeznaczona jest na seminarium duchowne oraz cele naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary.

Przeżywamy miesiąc różańcowy. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są pół godziny przed mszami wieczornymi, za wyjątkiem wtorków. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

W niedzielę różaniec o godz. 15.30.

Liturgiczne obchody tygodnia:

1. we wtorek, 4 października – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  2. w środę, 5 października – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  3. w piątek, 7 października – wspomnienie NMP Różańcowej

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej:

Klasy VIII i VII w czwartek od godz. 14.30.

Klasy IV,V,VI w piątek od godz. 13.30

Spotkanie dla Bożych Dzieci w piątek o godz. 15.00 w salce na probostwie. Na to spotkanie zapraszam dzieci od klas III.

W przyszłą niedzielę Msza chrzcielna z błogosławieniem dzieci rocznych o godz. 11.00. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce na probostwie.

Serdecznie dziękuję Panom: Franciszkowi, Grzegorzowi i Sebastianowi za pracę przy rozładunku desek na remont wieży kościoła.