OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela Zwykła 1.08.2021 r.

Kolekta przeznaczona jest na Diecezję oraz cele naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary.

Liturgiczne obchody tygodnia:

1. w środę, 4 sierpnia – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana
  2. w piątek, 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu przypadają; pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do liczniejszego udziału we Mszach Świętych. W piątek nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę, 8 sierpnia, Msza chrzcielna z błogosławieniem dzieci rocznych o godz. 11.00. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce na probostwie.

W przyszłą niedzielę przed kościołem i kaplicą będzie zbiórka pieniężna na poszkodowanych przez nawałnice w naszym kraju. Proszę o przeprowadzenie tej zbiórki Panie z Zespołu Charytatywnego.

Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed nabożeństwami.

W okresie wakacji, w niedzielę nie ma Mszy o godz. 16.00.

W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła Parafian z ulic Podleśnej i Pogodnej./sobota godz. 9.00/

Serdecznie dziękuje Ojcu Winicjuszowi za posługę sakramentalną podczas mojego urlopu. Niech dobry Bóg wynagrodzi O. Winicjuszowi obfitym błogosławieństwem