IV Niedziela Zwykła

29.01.2023 r.

Kolekta przeznaczona jest na cele naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary.

Liturgiczne obchody tygodnia:

1. we wtorek, 31 stycznia – wspomnienie sw. Jana Bosko, kapłana.
  2. W czwartek, 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą otoczymy Siostrę Ritę posługującą w Kazachstanie. Msze św. bedą o godz. 7.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy poświęcenie gromnic. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
  3. W piątek, 3 lutego – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po mszy będzie udzielane specjalne błogosławieństwo za jego wstawiennictwem.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W tym tygodniu będzie spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej:

Klasy VI, VII,VIII w czwartek o godz. 14.30

Klasy IV i V w piątek o godz. 13.30

Młodzież szkół ponadpodstawowych zapraszam do spowiedzi codziennie pół godziny przed nabożeństwami.

Spotkanie dla Bożych Dzieci w piątek o godz. 16.00

W piątek nabożeństwo do NSPJ o godz. 16.30

Dzieci zapraszam na Mszę szkolną w piątek o godz. 17.00

Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla uczniów klas VIII w piątek po Mszy szkolnej.

Odwiedziny chorych i starszych parafian z sakramentami świętymi w sobotę od godz. 9.00.

Serdecznie dziękuję Panom, którzy w sobotę pracowali przy demontażu stajenki betlejemskiej.

Zmarła śp. Aurelia Brzuska z ul. Sobieskiego 75. Jej pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…