IV Niedziela Wielkanocna

12.05.2019 r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na cele naszej Parafii. Bóg zapłać za ofiary.

Serdecznie zapraszam Parafian do liczniejszego udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są pół godziny przed Mszami popołudniowymi. W niedzielę majowe o godz. 15.30.

Liturgiczne obchody tygodnia:

1. we wtorek, 14 maja – święto Św. Macieja, apostoła
  2. w czwartek, 16 maja – święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski

W przyszłą niedzielę dzieci klas III przystąpią do I Komunii świętej podczas Mszy Św. o godz. 11.00.

W środę po Mszy Św. próba dla dzieci komunijnych w kościele.

W czwartek Msza popołudniowa zostanie przesunięta na godz. 17.00. Po tej Mszy przygotowanie kościoła na uroczystość komunijną. Proszę o zaangażowanie w to przygotowanie kościoła rodziców dzieci komunijnych, a także rodziców dzieci klas IV, które za dwa tygodnie obchodzić będą pierwszą rocznicę komunii.

Spowiedź dla dzieci przed I Komunią w piątek o godz. 15.30.

W piątek, 17 maja, modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca

Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi będą w sobotę od godz. 9.00.

Kolekta w przyszłą niedzielę jako kopertowa, przeznaczona będzie na pokrycie kosztów remontów z ubiegłego roku.