XXIX Niedziela Zwykła

20.10.2024 r.

Kolekta dzisiejsza w trzecią niedzielę miesiąca – jako kopertowa – przeznaczona jest na planowane remonty cmentarzy parafialnych. Bóg zapłać za ofiary.

Przedostatnia niedziela października obchodzona jest jako Światowy Dzień Misyjny i rozpoczyna Tydzień Misyjny.

Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych.

Liturgiczne obchody tygodnia:

1. we wtorek, 22 października – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża
  2. w środę, 23 października – wspomnienie Św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.

Msza szkolna w piątek o godz. 17.00. W tym tygodniu do udzału w niej zapraszam klasy VII i VIII. Po Mszy szkolnej spotkanie dla uczniów klas VII w salce na probostwie.

W tym tygoniu będę przyjmował intencje jubileuszowe i urodzinowe w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej. Intencje za zmarłych przyjmowane będą po Uroczystości Wszystkich Świętych.

W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła Parafian z ulicy Jabłoni./sobota godz. 9.00/