V Niedziela Wielkiego Postu

29.03.2020

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Parafian życząc łaski zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

Bardzo proszę o zapoznanie się ze WSKAZANIAMI DUSZPASTERSKIMI W DIECEZJI BIELSKO-ŻYWIECKIEJ NA CZAS EPIDEMII, które umieszczone są na internetowych stronach diecezji oraz naszej parafii. Tekst Wskazań wywieszony jest również w gablotkach przed kościołem.

Ze względu na zmianę czasu, Msze popołudniowe w tygodniu przesunięte będą na godz. 18.00. Pamiętajmy, że w liturgii mogą uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencję, jednak nie więcej niż 5 osób.

Kościół poza liturgią będzie zamknięty. Tak jak czytamy we wskazaniach Diecezji, nie będzie spowiedzi w kościołach. W niedziele nie będzie także Komunii Św. poza Mszą.

Proszę o zrozumienie i przyjęcie tych koniecznych ograniczeń, by nie dopuścić do rozwoju epidemii oraz zagrożenia utraty zdrowia i życia.

Módlmy się wszyscy gorliwie w naszych domach, prosząc o to, by stan epidemii szybko minął i by Bóg zachował nas, nasze rodziny w zdrowiu. Niech też nas uchroni od różnych zagrożeń związanych z tą sytuacją.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.