XXV Niedziela Zwykła

20.09.2020 r.

Kolekta dzisiejsza, w trzecia niedzielę miesiąca – jako kopertowa – przeznaczona jest na prowadzone prace remontowe na kościele. Bóg zapłać za ofiary.

Liturgiczne obchody tygodnia:

1. w poniedziałek, 21 września – święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  2. w środę, 23 września – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana
  3. w czwartek, 24 września – święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsko-Białej

Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed nabożeństwami.

Kancelaria parafialna czynna jest w tygodniu po każdej Mszy Św.

W dniu dzisiejszym, z racji Światowego dnia Środków Społecznego Przekazu, przed kościołami naszej diecezji prowadzona jest zbiórka pieniężna na radio diecezjalne Anioł Beskidów.

W minioną sobotę, grupa dzieci klas IV, przystąpiła do I Komunii świętej. Dziękuję rodzicom tych dzieci za pomoc w przygotowaniu pięknej uroczystości.

Serdecznie dziękuję Pani Martynie za pomoc podczas liturgii Mszy pierwszokomunijnej.

Serdecznie dziękuję Panom Mirosławowi i Piotrowi za kilkugodzinne prace przy odgromieniu kościoła.