Koncert „Pożegnanie z kolędą”

W niedzielę 26 stycznia wysłuchaliśmy w kościele parafialnym spektaklu słowno-muzycznego „Pożegnanie z kolędą”. Wystąpili Nadolzianie pod kierownictwem pana Roberta Rybki wraz z kapelą pod kierunkiem pana Klaudiusza Grzybka, Małe Kaczoki kierowane przez panią Urszulę Wiśniowską, zespół wokalny Tacy jak my, który ćwiczy śpiew pod okiem pana Mariana Zaleskiego oraz Grupa Teatralna kierowana przez panią Ewę Błahut. Nie zabrakło tradycyjnych kolęd, ale zebrani w kościele parafianie mogli usłyszeć wiele pięknych i mniej znanych pastorałek. Całość była okraszona refleksyjnymi tekstami, co pozwoliło nam ponownie rozważyć cud narodzenia Boga Człowieka. Koncert zakończył się wspólnym odśpiewaniem kolędy „Bóg się rodzi…”.